Подарунковий набір Hammam Mr.SCRUBBER
- Готово до відправки
970 ₴
- +380 (68) 259-25-54
- +380 (99) 507-09-85связь по заказу по Viber
- +380 (99) 507-09-85связь по заказу по Telegram

Подарунковий набір Hammam – це розкішне поєднання догляду та аромату, яке переносить у світ східних ритуалів. У наборі зібрані два засоби – гель для душу та лосьйон для тіла, що доповнюють дію одне одного.
Гель для душу Hammam дбайливо очищає, утворює шовковисту піну та огортає тіло глибоким ароматом амбри, ванілі й пачулі. Лосьйон для тіла Hammam з легкою текстурою швидко вбирається, інтенсивно зволожує та робить шкіру ніжною на дотик, залишаючи на тілі стійке парфумоване звучання.
Аромат: теплий і глибокий східний акорд, що ніби залишається у повітрі після дотику. У ньому поєднуються пряність пачулі, солодка ніжність ванілі та оксамитова амбра, підкреслені м’якими деревними відтінками. Цей аромат розкривається на шкіри, нагадуючи про тепло хамаму й силу розкішних ритуалів.
У наборі:
• Лосьйон для тіла Hammam, 200 ml
• Гель для душу Hammam, 200 ml
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MR.SCRUBBER |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Застосування | Щоденний догляд |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Аромат | ароматом амбри, ванілі й пачулі. |
| Тип аромату | Квітково-східні |
| Об`єм | 200.2 мл |
- Ціна: 970 ₴


